• ANASAYFA
  • KURUMSAL
  • SONDAJ
  • MARKALARIMIZ
  • BLOG YAZILARI
  • UYGULAMA GALERİSİ
  • İLETİŞİM

SU ETÜDÜ

Kuyu Tespiti

 Profesyonel bir iş yapmak, doğru yer tesbit etmek, kafi miktarda su çıkartmak en uygun ortamı oluşturmak için buradayız. Su sondajı profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken çalışmadır. Yer altından su çıkarmak üzere su sondajı yaptıracaksanız öncelikle su etüdü yaptırmak durumundasınız. Etüd yaptırmadan su kuyusu açılması daima risklidir. Zira açılan kuyudan su çıkmaması ihtimali vardır. Bu da o ana kadar harcadığınız tüm paranın boşa gitmesi anlamına gelir. Bu nedenle su etüdü yaptırmak sandığınız kadar size fazla maliyet getirmez, tam tersi sizi önemli bir maliyetten kurtarır. Firmamız, su etüdü konusunda uzun yıllardır başarıyla hizmet veren, uzman teknik personeliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirkettir. Su sondajı için en uygun lokasyonu seçmek için su etüdü yaparak, etütten çıkan sonuca göre kuyu projesini gerçekleştiriyor ve su sondajına başlamak gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı tarlalarınıza, bahçelerinize, bağlarınıza, fabrikalarınıza yada suya ihtiyaç duyduğunuz her her yerde bizlerden destek alabilirsiniz.


Su sondaj lokasyonlarının doğru biçimde belirlenmesiyle birlikte açılan kuyudan fazla oranda su alınmasını sağlayacak, fazla kuyudan fazla miktarda pompayla su çekmek yerine tek kuyudan tek pompayla su çekilmesi sayesinde hem elektrik giderleri azalacak hem de kuyu işletme giderleri… Hidrojeolojik etüt, jeolojik – jeofizik  etüd konusunda uzmanlaşmış personelimizle en kaliteli hizmeti, en uygun koşullarda veriyoruz. 


 

Bize Sorun
       5451       


Su Etüdü

 Profesyonel bir iş yapmak, doğru yer tespit etmek, kafi miktarda su çıkartmak en uygun ortamı oluşturmak için buradayız.

Detaylı İncele

 

Kuyu Bakımı

 Sondaj kuyuları jeolojik yapıya bağlı olarak (kil-silt oranının yüksek oluşu vb.) temizlenmeye ihtiyaç duyarlar.

Detaylı İncele

 

DSİ Yeraltı Suları Tüzüğü

Bakanlar Kurulu Kararının Tarihi : 20.7.1961, No : 5/1465
Dayandığı Kanunun Tarihi :16.12.1960, No :16
7

Detaylı İncele


Fotoğraflar

SÜZER PLAZA MEKANİK PROJE-Sutek Ltd-su etudu
Simbo tesisleri-Sutek Ltd-su etudu

 Alemdağ Cad. No: 312 / B 
Ümraniye / İSTANBUL

+90(216) 481 23 00    0532 315 74 96   info@suteksondaj.com


Türk Web Ajans
su etudu su sondajı